Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIKSKÄRM, Indien, 1900-talets slut, rikligt skuret trä av bl a figurscener, ca 185x200 cm (utfälld)
Smärre slitage och märken
559932
2018-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här