Bruno Mathsson fåtölj
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 2", fåtölj, Bruno Mathsson Design, 1960-/70-tal, stomme av skiktlimmat böjträ av bok, klädd med fårskinn (undertill sadelgjord), sitthöjd ca 38 cm
Slitage, ställvis kraftigt
559933
2018-07-23