Safarifåtöljer 1 par
2018-07-20
559939
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-tal, safarimodell, stomme i teak, läderklädda sitsar, höjd 78, sitthöjd 38-40 cm
Bruksslitage