Alexius Huber stål

Alexius Huber stål
Alexius Huber stål
Alexius Huber stål
Alexius Huber stål
Alexius Huber stål
Alexius Huber stål

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXIUS HUBER (född 1939): ´´Optisk koncept´´, signerad Alexius Huber, 3/30, stål, yttermått ca 50,5 x 50,5 cm, utställningskatalog medföljer

Smärre slitage

559958

2018-07-19