Vapenställ

Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAPENSTÄLL med låda, 1900-talets andra hälft, mahognyfaner, höjd ca 115, 43x23 cm

Fanerskada

559967

2018-07-19