Julio Zapata etsning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JULIO ZAPATA (född 1932): Kvinnofigur, signerad J Zapata, 58/60, etsning, ca 20x15 cm
Kuntoraportti
559979
Päivämäärä:
2018-07-19