Julio Zapata etsning

Julio Zapata etsning
Julio Zapata etsning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JULIO ZAPATA (född 1932): Kvinnofigur, signerad J Zapata, 58/60, etsning, ca 20x15 cm

Kuntoraportti

559979

Päivämäärä:

2018-07-19