Carl Malmsten Herrgården skänk
2018-07-20
560002
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, Bodafors, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, brännmärkt Bodafors, höjd ca 96, 100,5x39 cm
Bruksslitage