Brevpress / rumssmycke Mona Morales Schildt Kosta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MONA MORALES SCHILDT, brevpress, alternativt rumssmycke, Kosta, "Ventana", mått ca 5x5 cm

Smuts, enstaka små repor, mikronagg

560005

2018-07-20