Lennart JIrlow litografi

Lennart JIrlow litografi
Lennart JIrlow litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), man med vinlista, signerad samt numrerad 118/225, litografi, ca 50x40 cm,

560019

2018-07-20