Elias Erdtman oljemålning

Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945): kustbild, signerad E Erdtman, olja på pannå, 35x24 cm

Fläck

560021

2018-07-20