Remmare

Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REMMARE, 12 st, 1900-talets första hälft, överfång i färgerna grönt, gult och rött, graverad dekor i form av vinrankor, 6 st likörglas, 6 st vinglas, höjd ca 12 respektive ca 19 cm

Fyra snapsglas med mikronagg på fot, enstaka vinglas (gul) med stort nagg på fot

560033

2018-07-20