Stephan Abel Sinding byst

Stephan Abel Sinding byst
Stephan Abel Sinding byst
Stephan Abel Sinding byst
Stephan Abel Sinding byst
Stephan Abel Sinding byst
Stephan Abel Sinding byst
Stephan Abel Sinding byst
Stephan Abel Sinding byst
Stephan Abel Sinding byst
Stephan Abel Sinding byst
Stephan Abel Sinding byst
Stephan Abel Sinding byst

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STEPHAN ABEL SINDING (Norge, 1846-1922): skulptur, byst av en av en gammal kvinna, signerad Stephan Sinding och daterad 1892, gjutarmärkt L P Jorgensen Eneret, patinerad metall, höjd 27 cm

Smärre slitage, fläckar

560035

2018-07-20