Silverskedar 12 st

Silverskedar 12 st
Silverskedar 12 st
Silverskedar 12 st
Silverskedar 12 st
Silverskedar 12 st
Silverskedar 12 st
Silverskedar 12 st
Silverskedar 12 st
Silverskedar 12 st
Silverskedar 12 st
Silverskedar 12 st
Silverskedar 12 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKEDAR, silver, 12 st, stämplade C.G.H 1943, Stockholm, vikt 145 g

Smärre bruksslitage

560042

2018-07-20