Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
KAKEMON, Japan, 1900-talets mitt, signerad, motiv med mårddjur samt snötäckta grenar, målat på siden, stången med märgben i ändarna, ca 210x58 cm
560045
2018-07-20