Henri Toulouse-Lautrec 2st litografier

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI DE TOULOUSE LAUTREC (1864-1901), efter, 2 st, "Jane Avril" samt "Aristide Bruant", monogramsignerad i trycket, färglitografi, ca 28,5x19 cm

560046

2018-07-20