Kakemon Kina

Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina
Kakemon Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKEMON, Japan, 1900-talets mitt, signerad, motiv med kvinna, målat på siden, ca 180x53 cm,

560048

2018-07-20