Vinylsinglar Sverige

Vinylsinglar Sverige
Vinylsinglar Sverige
Vinylsinglar Sverige
Vinylsinglar Sverige
Vinylsinglar Sverige
Vinylsinglar Sverige

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SINGLAR, 1950- och 1960-tal, 12 st, vinyl, svenska artister, Tages: "Bloodhound", "I´m mad", Little Gerhard: "Den siste mohikanen", "Buona sera", "Cha cha rock ´n roll", Sven-Ingvars: "Önskebrunnen", "Jag ringer på fredag", Sven-Gösta Jonsson: "Jokkmokk rokk", "Vid barndomshemmets grind", Owe Thörnqvist: "Loppan", Bibi Johns: "Fyra med sex", Anna-Lena: "Ditt stängda hjärtas port"

"I´m mad" saknar konvolut, visst slitage, konvolut med skador

560064

2018-07-20