Blombord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMSTERBORD, 1900-talets andra hälft, betsat trä samt glas, höjd ca 60, 115x29 cm

Bruksslitage, märken och repor

560072

2018-07-20