Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MARTIN SILVERMAN (USA, född 1950): Bag Man, monogramsignerad och daterad MS och -80, patinerad brons, på träsockel, höjd ca 27, längd 40 cm
560075
2018-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här