Martin Silverman bronsskulptur

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARTIN SILVERMAN (USA, född 1950): Bag Man, monogramsignerad och daterad MS och -80, patinerad brons, på träsockel, höjd ca 27, längd 40 cm

560075

2018-07-23