Pall
2018-07-20
560081
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PALL, 1900-talets början, renässansstil, ek, klädsel i präglad skinn, dekorspik, sitthöjd ca 46, höjd ca 52, 34x70 cm
Slitage, skinn med ytligt mindre bortfall