Karmstol 45 design Alvar Aalto

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, "Stol 45", karmstol, 2000-tal, Artek, Finland, björk, armlän i rotting, svart sadelgjord, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

560113

2018-07-21