Skrivbyrå Karl Johan
Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanerad med mahogny, 4 lådor, beslag i mässing, översta lådan med skrivinredning, höjd ca 95, 50x112 cm
Nyckel finns
En dragknopp saknas, fanerad bortfall, smärre skador
560125
2018-07-24