Van der Bruggen oljemålning

Van der Bruggen oljemålning
Van der Bruggen oljemålning
Van der Bruggen oljemålning
Van der Bruggen oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BEREND VAN DER BRUGGEN: Bygata, signerad, olja på duk, ca 48x61 cm

Duk med fläck

560129

2018-07-22