Lampbord nyrenässans

Lampbord nyrenässans
Lampbord nyrenässans
Lampbord nyrenässans
Lampbord nyrenässans
Lampbord nyrenässans
Lampbord nyrenässans
Lampbord nyrenässans
Lampbord nyrenässans
Lampbord nyrenässans
Lampbord nyrenässans

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPBORD, 1800-talets slut, rotfaner, uppfällbara klaffar, klaffar med dekorativ profil samt äggstavsbård, ben i form av korintiska kolonner, hjultrissor av porslin, höjd ca 74, 46x46 respektive (utfällda klaffar) 91x91 cm

En spärr defekt, ben med mindre spricka

560141

2018-07-21