Paret fåtöljer rokokostil

Paret fåtöljer rokokostil
Paret fåtöljer rokokostil
Paret fåtöljer rokokostil
Paret fåtöljer rokokostil
Paret fåtöljer rokokostil
Paret fåtöljer rokokostil
Paret fåtöljer rokokostil
Paret fåtöljer rokokostil
Paret fåtöljer rokokostil
Paret fåtöljer rokokostil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1800-tal, mönstrad klädsel, resårstoppade sitsar, mått höjd ca 103 cm

Åldersslitage, färgbortfall, sliten klädsel

560144

2018-07-22