Hans Johansson soffbord "Tema"

Hans Johansson soffbord
Hans Johansson soffbord
Hans Johansson soffbord
Hans Johansson soffbord
Hans Johansson soffbord
Hans Johansson soffbord
Hans Johansson soffbord
Hans Johansson soffbord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS JOHANSSON, ´´Tema´´ soffbord/ brickbord, K Andersson & Söner, 2000-tal, vit, stomme i laminat, etikettmärkt, höjd ca 56,5 cm, diameter 61 cm

Bruksslitage, små märken på skivan, smärre repor på skivan

560150

2018-07-21