Hans Johansson soffbord "Tema"
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS JOHANSSON, ´´Tema´´ soffbord/ brickbord, K Andersson & Söner, 2000-tal, vit, stomme i laminat, etikettmärkt, höjd ca 56,5 cm, diameter 61 cm
Bruksslitage, små märken på skivan, smärre repor på skivan
560150
2018-07-21