Richard Sapper bordslampa "Tizio"

Richard Sapper bordslampa
Richard Sapper bordslampa
Richard Sapper bordslampa
Richard Sapper bordslampa
Richard Sapper bordslampa
Richard Sapper bordslampa
Richard Sapper bordslampa
Richard Sapper bordslampa
Richard Sapper bordslampa
Richard Sapper bordslampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RICHARD SAPPER, "Tizio", bordslampa, Artemide, Italien, 1900-/2000-tal, grålackerad metall samt plast, röda detaljer, ställbar arm med motvikt, två olika ljusstyrkor, maxhöjd ca 97 cm

Bruksslitage, smuts, smärre fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

560154

2018-07-21