Märklin tankvagnar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
MÄRKLIN TANKVAGNAR, 5 st, spår Ho, 1950-tal, bestående av: 2 Shell boggivagn 334, Shell 314 med bromshytt, Esso 314 med bromshytt, BP 314 med bromshytt
Smärre//lackskador, BP tanklock skadat, en fabriksförpackning till 334 medföljer
560164
2018-10-14