Märklin tankvagnar

Märklin tankvagnar
Märklin tankvagnar
Märklin tankvagnar
Märklin tankvagnar
Märklin tankvagnar
Märklin tankvagnar
Märklin tankvagnar
Märklin tankvagnar
Märklin tankvagnar
Märklin tankvagnar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MÄRKLIN TANKVAGNAR, 5 st, spår Ho, 1950-tal, bestående av: 2 Shell boggivagn 334, Shell 314 med bromshytt, Esso 314 med bromshytt, BP 314 med bromshytt

Smärre//lackskador, BP tanklock skadat, en fabriksförpackning till 334 medföljer

560164

2018-10-14