Märklin tankvagnar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÄRKLIN TANKVAGNAR, 6 st, spår Ho, 1950-tal, bestående av Shell boggivagn 334, 2 Esso boggivagn 334, Esso 314 med bromshytt, BP 314 med bromshytt, Motanol med bromshytt 314
Lackskador, delvis färgförbättrade
560171
2018-10-14