Skärgårdskonst - Maurice Moberg oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAURICE MOBERG (1923-2014): ´´Skrattmåsparad´´, signerad a tergo ´´Moberg´´ och ´´Maurice Moberg´´, olja på duk, ca 22x27 cm
Detta föremål ingår i vår tema-auktion "Skärgårdskonst"
Smärre slitage
560172
2018-07-21