Skärgårdskonst - Maurice Moberg oljemålning
Closed
2018-07-21
560172
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014): ´´Skrattmåsparad´´, signerad a tergo ´´Moberg´´ och ´´Maurice Moberg´´, olja på duk, ca 22x27 cm
Detta föremål ingår i vår tema-auktion "Skärgårdskonst"
Smärre slitage