Axel Wannberg skrivbord
Valmis
2018-07-21
560173
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
AXEL WANNBERG, skrivbord, samtida, massiv ek, höjd ca 73,5, 120x80 cm
Bruksslitage, mindre repor och en mindre nagg