Axel Wannberg skrivbord

Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord
Axel Wannberg skrivbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL WANNBERG, skrivbord, samtida, massiv ek, höjd ca 73,5, 120x80 cm

Bruksslitage, mindre repor och en mindre nagg

560173

2018-07-21