Engelbert hänge/brosch

Engelbert hänge/brosch
Engelbert hänge/brosch
Engelbert hänge/brosch
Engelbert hänge/brosch
Engelbert hänge/brosch
Engelbert hänge/brosch
Engelbert hänge/brosch
Engelbert hänge/brosch

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGELBERT, hänge/brosch, 18 k guld, med snäckskal kamé omgiven av vita pastestenar, signerad ´´Stigbert´´, Stockholm, 1952, höjd ca 5,5 cm, totalvikt ca 11,5 g

Några vita pastestenar med nagg, bruksslitage

560174

2018-07-21