Engelbert hänge/brosch
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENGELBERT, hänge/brosch, 18 k guld, med snäckskal kamé omgiven av vita pastestenar, signerad ´´Stigbert´´, Stockholm, 1952, höjd ca 5,5 cm, totalvikt ca 11,5 g
Några vita pastestenar med nagg, bruksslitage
560174
2018-07-21