Dockskåp 1900-talets början
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKSKÅP, 1900-talets början, vitmålat, invändigt med fyra rum, på separat benställning, höjd ca 110, 79x49 cm, dockor samt dockmöbler medföljer
Senare bemålning, ett glas med mindre spricka, slitage
560179
2018-07-22