Märklin vagnar spår Ho

Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN VAGNAR, 11 st, spår Ho, 1940-50-tal, bestående av: öppen godsvagn med bromshytt 315b, 5 öppna godsvagnar 311 varav en med timmer och en med kollast, bagagevagn 310, 2 ölvagnar med bromshytt 325, 2 kylvagnar med bromshytt 324

Lackskador

560180

2018-10-14