Matbord Ernst Kirchsteiger

Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger
Matbord Ernst Kirchsteiger

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST KIRSCHSTEIGER, "Ernst", matbord, 2000-tal, björk, brickmärkt "ERNST", höjd ca 71, 200x80 cm

Obetydligt slitage

560183

2018-07-21