Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, beslag i mässing, 4 lådor, dörrpar med träskuren dekor, invändigt med ett hyllplan, höjd ca 148, 79x50 cm
Bruksslitage
560188
2018-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här