Yo Johansson oljemålning

Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YO JOHANSSON (John Charles Johansson 1897-1963): Fiskeläger i solnedgång, signerad Yo Johansson, olja på duk, ca 65x100 cm

560200

2018-07-22