IKEA Björnsholm bord

IKEA Björnsholm bord
IKEA Björnsholm bord
IKEA Björnsholm bord
IKEA Björnsholm bord
IKEA Björnsholm bord
IKEA Björnsholm bord
IKEA Björnsholm bord
IKEA Björnsholm bord

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

IKEA, "Björnsholm", fällbord, 1700-talsserie, rund skiva, tredelad svarvad pelarfot, kallstämplad NM Riksantkvarieämbetet Björnsholm CJ, höjd ca 73, diameter 87 cm

Slitage, smärre fläck

560201

2018-07-21