Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
IKEA, "Björnsholm", fällbord, 1700-talsserie, rund skiva, tredelad svarvad pelarfot, kallstämplad NM Riksantkvarieämbetet Björnsholm CJ, höjd ca 73, diameter 87 cm
Slitage, smärre fläck
560201
2018-07-21