Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BULGARI, modell ´´B. Zero 1´´, ring, 18k vitguld, på sidorna stansat "BVLGARI", stämplad ´´Bulgari´´ med italienska kontrollstämplar, 17.5, vikt ca 9.7 g
Smärre slitage
560220
2018-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här