Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖRSTRAND, ytterfoder, 1890-1920, majolika, dekor med snäckskal och blad, polykrom dekor, höjd ca 42, diameter 39 cm
Spricka, krackelering, ställvis mindre nagg, slitage
560222
2018-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här