Alf Svensson stolar
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALF SVENSSON, stolar, 8 st, Bjästa, stomme i massiv ek, sits i furu klädd i textil, stämplade undertill Bjästa Sweden, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, enstaka stötmärken repor och fläckar
560223
2018-07-21