Ljusstakar empirestil
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 800 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1900-talets mitt, empirestil, för 4 ljus vardera, bronserad metall, bas i alabaster, med stomme i form av en urna, höjd ca 43 cm
Slitage, ombronserade, nagg, något snedda, lagningar
560228
2018-07-24