Tillbaka till katalog

Lampgustav bordslampor

Lampgustav bordslampor
Lampgustav bordslampor
Lampgustav bordslampor
Lampgustav bordslampor
Lampgustav bordslampor
Lampgustav bordslampor
Lampgustav bordslampor
Lampgustav bordslampor

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

LAMPGUSTAV, bordslampor, 1 par, 1900-talets mitt, teak och betsat trä med tygskärm, etikettmärkta, höjd ca 51 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

560230

Datum:

2018-07-22