Sekretär 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, 1800-tal, ek och furu med mässingsbeslag, skrivklaff med bakomliggande fack- och lådinredning, svängda ben, höjd ca 105, 81x41 cm
Slitage, lagning, bl at vid låset, torrsprickor, märken, fläckar
560244
2018-07-22