Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MANSCHETTKNAPPASK, tenn, 1900-talets första hälft, efter Widerholm & Dahlberg, stämplad "SV. TENN", dekor med man som kikar ned i asken, höjd ca 2, diameter ca 6 cm
Mindre repor
560247
2018-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här