Manschettknappask i tenn

Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANSCHETTKNAPPASK, tenn, 1900-talets första hälft, efter Widerholm & Dahlberg, stämplad "SV. TENN", dekor med man som kikar ned i asken, höjd ca 2, diameter ca 6 cm

Mindre repor

560247

2018-07-24