Vas omkring 1900-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, omkring 1900, grönt glas, Österrike, med emaljerad vapensköld och floral dekor, detaljer i guld, höjd ca 29 cm
Bruksslitage, smuts, guld som är bortnött, minimalt med färgbortfall på emaljdetaljer
560249
2018-07-24