Vas omkring 1900-tal

Vas omkring 1900-tal
Vas omkring 1900-tal
Vas omkring 1900-tal
Vas omkring 1900-tal
Vas omkring 1900-tal
Vas omkring 1900-tal
Vas omkring 1900-tal
Vas omkring 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, omkring 1900, grönt glas, Österrike, med emaljerad vapensköld och floral dekor, detaljer i guld, höjd ca 29 cm

Bruksslitage, smuts, guld som är bortnött, minimalt med färgbortfall på emaljdetaljer

560249

2018-07-24