Jacques Callot etsning

Jacques Callot etsning
Jacques Callot etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

JACQUES CALLOT (1592-1635): Marknaden vid Impruneta, etsning, utförd 1620, ca 43x66 cm

Mittveck, mindre lagningar, skrapmärken och mindre veck och fläckar

560263

2018-07-23