Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
JACQUES CALLOT (1592-1635): Marknaden vid Impruneta, etsning, utförd 1620, ca 43x66 cm
Mittveck, mindre lagningar, skrapmärken och mindre veck och fläckar
560263
2018-07-23